Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Günübirlik Cumalıkızık - Uludağ Turu DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

CUMALIKIZIK – ULUDAĞ TURU

9 ŞUBAT 2020 - PAZAR

15 ŞUBAT 2020 - CUMARTESİ

22 ŞUBAT 2020 - CUMARTESİ

23 ŞUBAT 2020 - PAZAR

29 ŞUBAT 2020 - CUMARTESİ

7 MART 2020 - CUMARTESİ

8 MART 2020 - PAZAR

15 MART 2020 - PAZAR

21 MART 2020 - CUMARTESİ

29 MART 2020 - PAZAR

!!! Serpme Kahvaltı Dahil !!!

KİŞİ BAŞI 140 TL

Kalkış Noktaları:

01:30 Tekirdağ Tezdoğan Turizm Ofis Önü

02:00 Çorlu Orion AVM Önü

Gece 1.30 'da Tekirdağ Tezdoğan Turizm Ofis Önü hareketle araç içi ikramlar eşliğinde keyifli  bir  Bursa yolculuğuna başlıyoruz ve Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA'ya varıyoruz. Öncelikle sabah kahvaltımızı almak için günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmuş, rengarenk evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık’a geçiyoruz ve burada tarihi bir konakta serpme köy kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı yedikten sonra Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık’taki serbest zamanımızı tamamlayıp Ardından Türkiye’de en  çok tercih edilen, kayak merkezlerinden biri olan, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard  yapabilir, diğer konuklarımız  kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde dileyen misafirler de sucuk ekmek  yiyebilirler. Verilen serbest zamanın ardından belirlenen saatte buluşup panoramik olarak Tophane, Ulucamii gezilerimizi yapıp  sonra ise dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp başka bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...


Gezi Fiyatına Dahil Olan Hizmetler:

  • Lüks araçlarla ulaşım,
  • Araç içi ikramlar (Çay, Kahve, Soğuk Meşrubat).
  • Cumalıkızık'ta Serpme Kahvaltı

Gezi Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler:

-Tüm özel harcamalar

-Öğle ve akşam yemeği

 

 

ULAŞIM ARAÇLARI

Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

 

1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı:

Acentnin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

Notlar:

Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

 

LÜTFEN OKUYUNUZ

1.       Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

2.      Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3.      Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

4.     Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5.     Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

6.      Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.

7.      Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

8.  Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

9.    Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.

10.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

11.    Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.