Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

DEDEAĞAÇ-KAVALA-GÜMÜLCİNE TURU DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

DEDEAĞAÇ-KAVALA-GÜMÜLCİNE TURU  (Günübirlik)

GELENEKSEL TAVERNA TURU

GELENEKSEL DEDEAĞAÇ + KAVALA TURU + SÜPER EĞLENCELİ TAVERNA GECESİ

YEMEK +  HER TÜRLÜ SINIRSIZ İÇECEK DAHİL !!!

KİŞİ BAŞI:  40 €

15 Şubat 2020, Cumartesi

29 Şubat 2020, Cumartesi

Kalkış Saati : 

08.00 Tekirdağ Sahil Özcanlar Önü

09.00 Malkara Otogar

09.30 Keşan Otogar

Aracımızla belirtilen saatlerde hareket edip İpsala’ya doğru yol alıyoruz. Gümrük kapısındaki vize işlemler sonrası Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Yunanistan`ın meşhur Jumbo Marketinde alışveriş sonrası Dedeağaç’ta yaklaşık 1 saatlik serbest zaman. Dinlenme sonrasında Kavala’ya geçiyoruz. Liman, İmaret, Su Kemerleri, Kavala’lı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Heykeli ve Pargalı İbrahim Paşa zamanında yapılan dört köşe cami (günümüzde kilise olarak kullanılmakta) görülecek yerler arasındadır. Dinlenme sonrasında Gümülcine’ye doğru yola çıkıyoruz. Gümülcine’de panoramik şehir turundan sonra Tavernaya geçiyoruz. Yunan müzikisi ve lezzetleri mezeler eşliğinde akşam yemeğimiz alıp, eğlenceye katıldıktan sonra belirlenen saatte araca geçerek; dönüş yolu için yola çıkıyoruz. Gümrük kapısındaki işlemler sonrası Türkiye’ye giriş yapıp, misafirlerimizi aldığımız noktalar bırakıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...

***MENÜ***
Canlı müzik eşliğinde;


4 Kişilik Masa için 4 Çeşit Salata


1.Mantar sote
2.Ballı kızartılmış susamlı peynir
3. Lahana havuç soslu salata
4. Cacık ve patlıcan salatası


Ana Yemek (Seçeneklerden 1 Tanesi)
1. Tavuk Fileto
2. Kuşbaşı Dana
3. Izgara köfte, Pilav, Patates


Sonunda tatlı ve meyve ikramı
SINIRSIZ ASİTLİ – ASİTSİZ İÇECEK

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
*Lüks araçlarla ulaşım
*Akşam yemeği
*Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurt dışı çıkış harcı= 50 TL

-Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası = 15 Euro/ 65 Yaş Üstü için 20 Euro (AB ülke vatandaşı ve Yeşil pasaport sahipleri dahil)

-Ekstra kişisel harcamalar

-Vize işlem ücreti 120 EURO (Yeşil Pasaportlulara vize gerekmemektedir.)

LÜTFEN OKUYUNUZ

 1. Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 2. Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
 4. Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 5. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 6. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 7. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 8. Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 9. Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.
 10. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 11. Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.